TK Lighting 4791 - Lustr Esme 5xE27, bílá/černá
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-4791 |
Dostupnost:
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | plast, sklo, kov |
| Barva: | černá, bílá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 5x15 W |
| Počet žárovek: | 5 |
| Délka: | 4000 mm |
| Výška: | 2200 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 4794 - Lustr Esme 7xE27, bílá/černá
skladem u dodavatele poslední 2 ksdodání 4-14 dní
7 980 Kč
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 4949 - Dřevěný lustr Helix wood 4xE27, ořech/černá
skladem u dodavatele 20 ksdodání 4-14 dní
1 499 Kč
TK Lighting 2594 - Lustr Duo white 3xE27, Ø350, bílá/juta
Skladem poslední kusihned k odeslání
2 417 Kč
TK Lighting 4896 - Lustr Cairo 4xE27, černá/borovice
skladem u dodavatele 7 ksdodání 4-14 dní
2 468 Kč
TK Lighting 4950 - Dřevěný lustr Helix wood 6xE27, ořech/černá
skladem u dodavatele 18 ksdodání 4-14 dní
2 121 Kč
TK Lighting 5772 - Textilní lustr Eco 1xE27, Ø380, béžová/len/borovice
skladem u dodavatele 42 ksdodání 4-14 dní
1 753 Kč
TK LIGHTING 11011 - Dřevěný lustr OSLO SABIA 2xE27, béžová/dřevo
skladem u dodavatele 50 ksdodání 4-14 dní
3 106 Kč
TK Lighting 5767 - Lustr Estera 3xG9, černá/grafit
skladem u dodavatele 37 ksdodání 4-14 dní
1 530 Kč
TK Lighting 5971 - Lustr Elio 1xE27, Ø200, černá/grafit
skladem u dodavatele 39 ksdodání 4-14 dní
876 Kč
TK Lighting 10038 - Lustr Cono L 1xE27, Ø335, hnědá
skladem u dodavatele 39 ksdodání 4-14 dní
1 291 Kč



























































