Rendl R13867 - Stropní bodové svítidlo Dario 1xGU10, Ø70, bílá/česaná mosaz
| Výrobce: Rendl | |
| Kód: Ren-R13867 |
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
Možnost dokoupení hliníkového dekorativního rámečku v bílé barvě (R13876) nebo v černé barvě (R13877)
| Materiál: | kov |
| Barva: | bílá, česaná mosaz |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | GU10 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x9 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Průměr: | 70 mm |
| Výška: | 140 mm |
Rendl R13868 - Stropní bodové svítidlo Dario 1xGU10, Ø70, černá/česaná mosaz
skladem u dodavatele 149 ksdodaní 2-14 dní
Rendl R13869 - Stropní bodové svítidlo Dario 1xGU10, Ø70, česaná mosaz
skladem u dodavatele 255 ksdodaní 2-14 dní
Rendl R13876 - Pouze hliníkový dekorativní rámeček pro svítidla Dario R13867/R13868/R13869, bílá
skladem u dodavatele 187 ksdodaní 2-14 dní
Rendl R13877 - Pouze hliníkový dekorativní rámeček pro svítidla Dario R13867/R13868/R13869, černá
skladem u dodavatele 117 ksdodaní 2-14 dní
Rendl R12729 - Stropní bodové svítidlo Mantova 1xGU10, Ø80, matná bílá
skladem u dodavatele 63 ksdodaní 2-14 dní
Rendl R13471 - Stropní bodové svítidlo Canto 1xGU10, Ø75, bílá
Skladem poslední kusihned k odeslání
Rendl R12670 - Stropní bodové svítidlo Snazzy 1xGU10, Ø60, bílá
skladem u dodavatele 72 ksdodaní 2-14 dní
Rendl R12731 - Stropní bodové svítidlo Mantova 1xGU10, Ø80, matná černá
skladem u dodavatele 116 ksdodaní 2-14 dní
Rendl R12840 - Stropní bodové LED svítidlo Condu 20W, 3000K, 1600lm, 24°, Ø100, černá
skladem u dodavatele 40 ksdodaní 2-14 dní
Rendl R13539 - Stropní koupelnové svítidlo Lola 1xGU10, Ø65, IP54, chrom
skladem u dodavatele 41 ksdodaní 2-14 dní
Rendl R13624 - Venkovní stropní LED svítidlo Senza 6W, 3000K, 580lm, IP65, bílá/čiré sklo
skladem u dodavatele 62 ksdodaní 2-14 dní
Rendl R11772 - Stropní bodové svítidlo Pixie 1xGX53, Ø90, bílá/chrom
skladem u dodavatele 20 ksdodaní 2-14 dní
Rendl R14230 - Venkovní stropní svítidlo SKY 1xGX53, 230V, IP65, Ø90, světle šedá
skladem u dodavatele 120 ksdodaní 2-14 dní
Rendl R13877 - Pouze hliníkový dekorativní rámeček pro svítidla Dario R13867/R13868/R13869, černá
skladem u dodavatele 117 ksdodaní 2-14 dní



























































