SPECTRUM SLI028031_H - Zářivkové svítidlo LIMEA LED TUBE 1xG13 T8, 710 mm, IP65, šedá
| Výrobce: SPECTRUM | |
| Kód: Woj-SLI028031_H |
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | SPECTRUM |
| Adresa výrobce: | ul. Gospodarcza 16, Katowice 40-432, POLAND |
| E-mail: | info@spectrumled.pl |
| Další informace: | WOJNAROWSCY SP. Z O.O. |
Určeno pro povrchovou i závěsnou instalaci. Maximálně 17 ks v jedné línii.
| Materiál: | plast |
| Barva: | šedá |
| IP krytí: | 65 |
| Patice: | G13 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | max LED 10 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Délka: | 710 mm |
| Šířka: | 75 mm |
| Výška: | 90 mm |
SPECTRUM SLI028024NW_BLACK - Zářivkové LED svítidlo LIMEA GIGANT 20W 4000K 230V IP65 IK09 60cm 3000lm černé
skladem u dodavatele 5 ksdodání 3-7 prac. dní
SPECTRUM SLI028032_H - Zářivkové svítidlo LIMEA LED TUBE 1xG13 T8, 1320 mm, IP65, šedá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
Spectrum SLI028253CW_PW - Prachotěsné svítidlo LIMEA GIGANT PRO HERMETIC 1500MM 40/54/68/85W, 6000K, 13200lm, IP66, šedá/bílá
skladem u dodavatele 801 ksdodání 3-7 prac. dní
Spectrum SLI028253NW_PW - Prachotěsné svítidlo LIMEA GIGANT PRO HERMETIC 1500MM 40/54/68/85W, 4000K, 13200lm, IP66, šedá/bílá
skladem u dodavatele 452 ksdodání 3-7 prac. dní
Spectrum SLI028252NW_PW - Prachotěsné svítidlo LIMEA GIGANT PRO HERMETIC 1500MM 27/37/47/58W, 4000K, 9000lm, IP66, šedá/bílá
skladem u dodavatele 1870 ksdodání 3-7 prac. dní
Spectrum SLI028252CW_PW - Prachotěsné svítidlo LIMEA GIGANT PRO HERMETIC 1500MM 27/37/47/58W, 6000K, 9000lm, IP66, šedá/bílá
skladem u dodavatele 248 ksdodání 3-7 prac. dní
Spectrum SLI028251NW_PW - Prachotěsné svítidlo LIMEA GIGANT PRO HERMETIC 1200MM 40W/33W/26W/20W, 4000K, 6200lm, IP66, šedá/bílá
skladem u dodavatele 1443 ksdodání 3-7 prac. dní
SPECTRUM WOJ+06708 - Stropní svítidlo Allday 1xT8 G13, 125cm, černá
skladem 5 ksihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
SPECTRUM SLI028026CW_PW - Zářivkové LED svítidlo LIMEA GIGANT 52W 230V 150cm 120° IP65 6000K 8000lm šedé
skladem u dodavatele 4 ksdodání 3-7 prac. dní
Spectrum SLI028251NW_PW_BLACK - Prachotěsné svítidlo LIMEA GIGANT PRO HERMETIC 1200MM 20/26/33/40W, 4000K, 6200lm, IP66, černá
skladem u dodavatele 649 ksdodání 3-7 prac. dní



























































