Idea led ID-2265 - LED pásek COB 10W/m, 4000K, 995lm/m, 12V, IP20, Ra>85, 5m
| Výrobce: Idea led | |
| Kód: Idd-ID-2265 |
| Výrobce: | Idea led |
| Adresa výrobce: | Masłów Pierwszy, ul. Jana Pieniążka 6 a 26-001 Masłów, Polska |
| E-mail: | biuro@idealed.eu |
| Další informace: | IDEA LED Spółka z o.o. |
Idea LED ID-2265 - LED pásek COB 10W/m, 4000K, 995lm/m, 12V, IP20, Ra>85, 5m
Výkonný LED pásek COB Idea ID-2265 s příkonem 10 W/m a hustotou 320 LED/m poskytuje jasné a rovnoměrné světlo bez viditelných bodů. Neutrální bílá barva světla 4000K se světelným tokem 995 lm/m je ideální pro interiérové dekorativní a pracovní osvětlení – například pod kuchyňské linky, police, pracovní stoly či do podhledů. Pásek je stmívatelný, takže lze snadno nastavit intenzitu světla podle potřeby.
Index podání barev je Ra>85, technologie COB zajišťuje rovnoměrné osvětlení bez bodového efektu. Pásek je možné zkracovat po 25 mm pro přesnou instalaci a díky šířce 8 mm se pohodlně vejde do většiny hliníkových profilů. Úhel svícení 120° zajišťuje rovnoměrné rozptýlení světla.
Technické parametry:
- Typ LED: COB
- Výkon: 10 W/m
- Teplota světla: 4000 K
- Světelný tok: 995 lm/m
- Napětí: 12 V
- Krytí: IP20
- Index podání barev: Ra>85
- Délka: 5 m
- Hustota LED: 320 LED/m
- Vyzařovací úhel: 120°
- Možnost zkracování: po 25 mm
- Šířka pásku: 8 mm
- Stmívatelný: ano
| Barva světla: | neutrální bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 4000 K |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | integrovaný LED zdroj |
| Napětí: | 12 V |
| Max. výkon: | 10 W |
| Světelný tok: | 995 lm |
| Index podání barvy CRI/Ra: | 85 |
| Životnost LED: | 15000 hod. |
| Počet sepnutí ON/OFF: | 15000 |
| Vyzařovací úhel: | 120 ° |
| Stmívání LED: | ano |
| Délka: | 5000 mm |
| Šířka: | 8 mm |
| Záruka: | 2 roky/let |
Idea led ID-2276 - LED pásek COB 11W/m, 6000K, 1000lm/m, Ra90, IP20, 12V, 5m
skladem u dodavatele 270 ksdodání 3-14 dnů
Idea led ID-2274 - LED pásek COB 14,4W/m, RGB, 12V, IP20, 5m
skladem u dodavatele 102 ksdodání 3-14 dnů
Idea led ID-2365 - LED pásek COB 10W/m, 4000K, 1030lm/W, 24V, IP20, 5m
skladem u dodavatele 874 ksdodání 3-14 dnů
Idea led ID-2238-10M - LED pásek COB SLIM 12W/m, 4000K, 1050lm/m, 12V, 5mm, Ra93, 10m, IP20
skladem u dodavatele 7 ksdodání 3-14 dnů
Idea led ID-2272 - LED pásek COB 11W/m, 4000K, 990lm/m, 12V, IP20, 8mm, RA92, 5m
skladem u dodavatele 4373 ksdodání 3-14 dnů
Idea led ID-2281 - LED pásek COB 11W/m, 6000K, 1100lm/m, 24V, IP20, Ra>90, 5m
skladem u dodavatele 907 ksdodání 3-14 dnů
Idea led ID-2471 - LED pásek COB 15W/m, 6000K, 2100lm/m, 24V, IP20, Ra90, 10 mm, 5m
skladem u dodavatele 75 ksdodání 3-14 dnů
Idea led ID-2277 - LED pásek COB 11W/m, 4000K, 1250lm/m, Ra90, IP20, 12V, 5m
skladem u dodavatele 460 ksdodání 3-14 dnů
Idea led ID-2264 - LED pásek COB 10W/m, 6000K, 1140lm/m, 12V, IP20, Ra>80, 5m
skladem u dodavatele 3420 ksdodání 3-14 dnů
Idea led ID-2268 - LED pásek COB 4,9W/m, 4000K, 535lm/m, 12V, IP20, Ra>90, 5m
skladem u dodavatele 193 ksdodání 3-14 dnů




























































